Lec Kůk

Název vznikl z anglického "Let´s Cook" - volně přeloženo "pojďme vařit". Nejen, že je to název alba skvělého kytaristy Barneyho Kessella a oblíbená hláška z Breaking Bad, ale hlavně je to nadšené zvolání. Jdeme na to. S tímhle nadšením jsme se do pečení pustili. A se stejným nadšením pokračujeme i teď.

První příležitost, kde se vytáhnout, byly bleší trhy na Flédě a v Alfa Pasáži. Začátky byly krušné a mrazivé. Začínali jsme na podzim, první úspěchy přišly v zimě. Lec Kůk se dobře pamatuje a během pár měsíců se spustila vlna zájmu ze strany kaváren, snoubenců plánujících svatby, oslavenců a podobně.

Od začátku si zakládáme na tváři značky - tak jak se snažíme kvalitně péct, tak se snažíme i prezentovat.
Blog

Velkým krokem vpřed bylo rozhodnutí věnovat se pečení na plný úvazek. Nebylo to lehké rozhodnutí, ale důležité je, že nelitujeme. Lec Kůk se stalo oblíbenou značkou a my jsme rádi, že se můžeme posouvat dál. Díky Vám.

Nebudeme sem psát klišé typu "děláme věci jinak", "jsme nejkvalitnější", "jen u nás dostanete tohle a tamto". Našim krédem je být spokojení. A k tomu potřebujeme spokojené zákazníky. Samozřejmě je to především práce za účelem zisku. O tom není nutné debatovat. Ale i práce může bavit. A ta naše, nejvoňavější a nejchutnější práce pod sluncem, rozhodně baví :)

Snad bude bavit i Vás!